Zostaw numer telefonu, oddzwonimy:

Leczenie w klinikach zagranicznych

Współpracujemy z najlepszymi placówkami w Europie

Od momentu wejścia w życie przepisów umożliwiających leczenie za granicą, pomagamy w organizacji leczenia zaćmy i uzyskaniu refundacji za leczenie. Mamy ponad 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi na zaćmę. W tym czasie sprawnie przeprowadziliśmy leczenie blisko tysiąca osób, które po zabiegu odzyskały dawny komfort widzenia.

Naszą misją jest dostarczenia dostępu do najwyższej jakości usług medycznych oraz w pełni profesjonalna organizacja leczenia. Najważniejsze dla nas są zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, które zapewniamy dzięki kompleksowej obsłudze oraz współpracy jedynie z najwyższej klasy renomowanymi klinikami w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

Nasi pacjenci w zależności od miejsca zamieszkania mogą wybrać klinikę w Czechach, na Słowacji, na Litwie lub w Niemczech. Dodatkowo posiadamy kliniki partnerskie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Szczecinie, a za chwilę również w Częstochowie, Łodzi oraz Trójmieście gdzie przeprowadzamy kwalifikację do zabiegu oraz konsultacje pooperacyjne. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Medycznym sieci klinik okulistycznych Lexum, Optegra,Euromedic, Provisus oraz Agel.

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych pacjentów od momentu pierwszego kontaktu z nami aż do pełnego wyleczenia i uzyskania refundacji NFZ. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą infollinią.

Europejska Grupa Medyczna Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 47/10
02-672 Warszawa

Zadzwoń!

22 598 78 78

Pn-Pt 9:00 – 17:00


kim-jestesmy

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy.

PARTNERZY SPOŁECZNI