Zostaw numer telefonu, oddzwonimy:

Leczenie zaćmy w klinikach na Słowacji na NFZ

Pacjentom z województw małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego proponujemy wykonanie zabiegu w słowackiej klinice UVEA.

slowacja

Doktor Jaroslav Nikel

jaroslav-nikelDoktor Jaroslav Nikel jest wieloletnim specjalistą w zakresie leczenie zaćmy oraz leczeniu laserowym chorób oczu. Ukończył on Uniwersytet Medyczny Comenius w Martin w 1989, a od 2005 roku przeprowadza zabiegi chirurgiczne zarówno na Słowacji jak i w Czechach. Doktor Nikel specjalizuje się również w chirurgii refrakcyjnej, a jego szczególną specjalizacją jest chirurgia przedniej część oka łącznie z zabiegami transplantacji rogówki. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał między innymi w klinice okulistycznej w Banskiej Bystricy gdzie pracował do 2009 roku. Jest członkiem Słowackiego Stowarzyszenia Okulistycznego jak również Słowackiej i Czeskiej Izby Lekarskiej.

uvea

Klinika Okulistyczna UVEA

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy.

Doktor Ratislav Vida

rastislav-vidaDoktor Ratislav Vida ukończył studia medycznie na uniwersytecie Palacky w Ołomuńce w 1998 roku. Po ich ukończeniu rozpoczął pracę w Klinice Okulistycznej w Banskiej Bystricy gdzie pracował aż do roku 2015. Kolejne etapy specjalizacji okulistycznej zdobywał zdając egzaminy w latach 2001 oraz 2007. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób siatkówki i ciała szklistego. Jednocześnie od 2009 roku pracuje jako chirurg witroretinalny. Ma duże doświadczenie i praktykę w chirurgii zaćmy oraz chirurgii refrakcyjnej.