Zostaw numer telefonu, oddzwonimy:

Leczenie w klinikach zagranicznych

Współpracujemy z najlepszymi placówkami w Europie

Od momentu wejścia w życie przepisów umożliwiających leczenie za granicą, pomagamy w organizacji leczenia zaćmy i uzyskaniu refundacji za leczenie. Mamy ponad 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami chorymi na zaćmę. W tym czasie sprawnie przeprowadziliśmy leczenie ponad dwóch tysięcy osób, które po zabiegu odzyskały dawny komfort widzenia.

Naszą misją jest dostarczenia dostępu do najwyższej jakości usług medycznych oraz w pełni profesjonalna organizacja leczenia. Najważniejsze dla nas są zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, które zapewniamy dzięki kompleksowej obsłudze oraz współpracy jedynie z najwyższej klasy renomowanymi klinikami w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.

Nasi pacjenci w zależności od miejsca zamieszkania mogą wybrać klinikę w Czechach, na Słowacji lub w Niemczech. Dodatkowo posiadamy kliniki partnerskie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Szczecinie, Częstochowie oraz Łodzi, a niebawem również w Katowicach, Rzeszowie oraz Lublinie gdzie przeprowadzamy kwalifikację do zabiegu oraz konsultacje pooperacyjne. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Medycznym sieci klinik okulistycznych Lexum, Optegra, Euromedic i Provisus.

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych pacjentów od momentu pierwszego kontaktu z nami aż do pełnego wyleczenia i uzyskania refundacji NFZ. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą infolinią.

Europejska Grupa Medyczna Sp. z o.o. ul. Domaniewska 47/10 02-672 Warszawa

Zadzwoń!

22 598 78 78

Pn-Pt 9:00 – 17:00


kim-jestesmy

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy.